Про нас

Лабораторія технічної естетики та дизайну DesignLab.015 охоплює широкий спектр послуг та створена для впровадження креативних ідей у сфері дизайну (у різних галузях), візуально-інформаційного супроводу різноманітних заходів тощо.

В цьому є сенс. Ми впевнені!

Лабораторія технічної естетики та дизайну працює з 2006 року. Склад цієї команди нараховує не дуже багато працівників, але такі принципи роботи як професіоналізм, креативність, організованість, індивідуальний, системний та комплексний підхід до вирішення поставлених робочих завдань, естетичний смак та багато інших, є невідмінними у робочому процесі. На сьогоднішній день візуальна складова заходу, установи або підприємтсва відіграє дуже важливу роль, допомагає підвищити їх імідж та статус, а також стає важливим інструментом для привернення до себе особливої та додаткової уваги.

На сьогоднішній день необхідні нові ідеї. Ми готові їх шукати.

DesignLab.015 пропонує розробку комплексних рішень (пакету послуг) у сфері дизайну та візуально-інформаційного супроводу для:

• факультетів, інститутів, департаментів та інших структурних підрозділів Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”;
  • навчальних закладів, учбових та наукових установ;
  • державних установ та некомерційних державних організацій;
  • організацій, підприємств та установ;
  • фізичних та юридичних осіб тощо.

Designer picture5_final
Лабораторія надає наступні послуги:

1. Розробка дизайну обкладинок збірок матеріалів, підручників та книг.
  2. Розробка дизайну поліграфічної продукції.
  3. Web-дизайн, розробка та інформаційна підтримка сайтів.
  4. Візуально-інформаційний супровід науково-практичних та інших заходів, вступної кампанії.
  5. Візуально-інформаційний супровід електронних ресурсів.
  6. Розробка дизайну логотипів, емблем та інших елементів корпоративного стилю.
  7. Розробка елементів іміджевої продукції.
  8. Створення комп’ютерних презентацій та інфографіки.
  9. Розробка дизайну шаблонів листів для e-mail розсилки.
  10. Розробка елементів внутрішньої та зовнішньої навігації.
  11. Оформлення та форматування учбових матеріалів.
  12. Креативні ідеї по оформленню приміщень.
  13. Комп’ютерна обробка фотографій тощо.
Подивитися портфоліо DesignLab.015 Для підвищення якості результату, який необхідно отримати, наші працівники постійно оновлюють свої знання, навички та слідкують за останніми тенденціями у напрямках своєї роботи. Ми користуємося лише сучасними сервісами, інструментами та комп’ютерним обладнанням!

Виконання дизайн-проектів для університетів/факультетів має бути доступним. Ми розуміємо.

Ми дуже відкриті до співпраці, яка здійснюється на документально закріплених договірних умовах. Вартість надання послуг із дизайну, візуально-інформаційного супроводу або інших видів послуг визначається в індивідуальному порядку в залежності від їх складності, строків виконання тощо. Недивлячись на те, що ми працюємо оперативно та швидко, для досягнення максимально потрібного результату все ж таки краще звертатися заздалегідь.

Лабораторія технічної естетики та дизайну є структурним підрозділом факультету соціології і права Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”.

DesignLab.015 надає наступні послуги:
1. Візуально-інформаційний супровід науково-практичних та інших заходів, вступної кампанії тощо.
2. Web-дизайн, розробка та інформаційна підтримка сайтів.
3. Розробка дизайну обкладинок збірок матеріалів, підручників та книг.
4. Розробка дизайну поліграфічної продукції.
5. Розробка елементів іміджевої продукції.
6. Розробка елементів внутрішньої та зовнішньої навігації.
7. Комп’ютерна верстка наукових видань, учбових матеріалів тощо.
8. Візуально-інформаційний супровід електронних ресурсів.
9. Розробка дизайну логотипів, емблем та інших елементів корпоративного стилю.
10. Створення комп’ютерних презентацій та інфографіки.
11. Розробка дизайну шаблонів листів для e-mail розсилки.
12. Оформлення та форматування учбових матеріалів.
13. Креативні ідеї по оформленню приміщень.
14. Комп’ютерна обробка фотографій тощо.

Blog & Archives